CO WITAMINA D3 MA WSPÓLNEGO Z FINANSAMI?

  • Blog
  • CO WITAMINA D3 MA WSPÓLNEGO Z FINANSAMI?

CO WITAMINA D3 MA WSPÓLNEGO Z FINANSAMI?

Bardzo często chcemy mieć wszystko, o czym tylko sobie zamarzymy. Jednak czasami nie patrzymy na konsekwencje, jakie stoją za takim działaniem. Pewnie zastanawiasz się, co witamina D3 ma wspólnego z finansami? Dzięki temu niecodziennemu połączeniu dowiesz się, jak można osiągnąć Wielki Sukces!

  • Angażujesz się w wiele projektów, ale w żadnym nie osiągasz zadowalających rezultatów.
  • Codziennie ćwiczysz kilka dyscyplin sportowych, narażając się na kontuzje.
  • Dodajesz do swojego organizmu kolejne suplementy diety w nadziei, że każdy z nich pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie. Jednak nie bierzesz pod uwagę, jak oddziałują one na siebie nawzajem, gdy je ze sobą połączysz. Okazać się może, że stosując witaminę X razem z X witamina pozbawiasz ją prozdrowotnego działania!
  • Firmy, które prześcigały się, by być większe, teraz myślą o zmniejszeniu skali, by uratować swój biznes.

Odwróć schemat

  • Zamiast dołączać do kilku projektów oferujących wielkie zarobki, zaangażuj się w jeden. Następnie spraw, by te zarobki rzeczywiście zaczęły się pojawiać na twoim koncie.
  • Zamiast kupować i suplementować się cudownymi pigułkami reklamowanymi w telewizji. Zrób sobie dokładne badania i zobacz, czy Twój organizm któregokolwiek z nich potrzebuje.

Wskazówka: Wyjątkiem może być witamina D3, której niedobór ma spora część Polaków. Ze względu na położenie geograficzne i teraz konieczność pozostania w domach, co automatycznie ogranicza dyspozycję naszej skóry na promienie słoneczne.

  • Zamiast wpadać w wir ćwiczeń fizycznych, z nadzieją, że każdy program jest lepszy i uczyni Cię misterem Polski. Wybierz jedną dyscyplinę sportu, o której będziesz miał sporą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć przypomnij sobie, co robiłeś w dzieciństwie. Jak spędzałeś czas na świeżym powietrzu: jeździłeś na rowerze, grałeś w piłkę nożną na trawniku tuż przed własnym blokiem, a może uwielbiałeś biegać. Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź na to pytanie, powróć do tej aktywność w wieku dorosłym i sprawdź ile frajdy teraz daje Ci ta aktywność.
  • Zamiast powiększać swój biznes, licząc na pozyskanie w ten sposób nowych klientów na swoje produkty i usługi sprawdź swoje wydatki za ubiegły rok. Zapewne znajdziesz tam spore kwoty, które zostały wydane, a nie przyniosły rezultatów w formie dodatkowej gotówki. Podobnie sprawa wygląda z naszymi finansami osobistymi. Często wydajemy pieniądze na rzeczy, które nie przynoszą nam żadnych korzyści czy to w formie pieniędzy, czy rozwoju. Warto przeanalizować swój budżet dokładnie, a może okazać się, że każdego miesiąca mogą zostawać na naszym koncie większe sumy, niż było do tej pory.

Wielki Sukces

Skupiając się na jakości, nie na ilości możesz osiągnąć Wielki Sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym 🔥
Jeśli widzisz w tym artykule wartość udostępnij, go dalej.

W celu otrzymania spersonalizowanej pomocy dostosowanej dokładnie do Twojej obecnej sytuacji zapraszam na konsultację online.

Trzymam za Ciebie kciuki 🙏

Eliza Nowakowska

Wirtualna Asystentka, która z powodzeniem pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze przedsiębiorcom. W życiu kieruje się mottem ” Osobiste sukcesy bardzo mnie cieszą, jednak pomaganie innym daje mi poczucie spełnienia.”