JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...

Prywatnie fanka rozwoju osobistego i miłośniczka podróży.

Z wykształcenia – dietetyczka, choć nigdy nie miałam okazji pracować w zawodzie, a wiedza pozyskana na studiach niewiele mi przyniosła.

Od małego wiedziałam, że „chcę mieć własny biznes”, nie wiedziałam tylko jaki…

Już podczas wybierania kierunku studiów miałam z tyłu głowy świadomość, że chcę pracować zdalnie. Bez konieczności wstawania wcześnie rano, stania w korku i picia setnej kawy podczas przerw. Wybór dietetyki wydawał się idealny – zarówno diety, jak i konsultacje można prowadzić zdalnie. Zdrowym odżywianiem i aktywnym trybem życia interesuję się od dawna. Jednak z każdym kolejnym wykładem i zdobytym dyplomem czułam, że “to nie to”. Dlatego podczas studiów rozpoczęłam poszukiwania swojej nowej ścieżki zawodowej.

Podczas pewnego zimowego popołudnia na Facebooku znalazłam zaproszenie na webinar, na którym zostały pokazane możliwości rozwoju i zarobku w Network Marketingu. Postanowiłam spróbować swoich sił. We wszystko, w co się angażuję daję z siebie 100%. Tak było również i tutaj. Efektem było zbudowanie zespołu składającego się z ponad 800 osób w niespełna 2 lata. Uzyskanie rangi VIP dla najlepszej kobiety w projekcie i zaproszenia na różne wyjazdy biznesowe.

Po osiągnięciu sukcesu w branży Network Marketingu i chęci dalszego rozwoju szukałam nowych ścieżek. Pewnego słonecznego dnia zauważyłam ogłoszenie zatytułowane “poszukuję wirtualnej asystentki” jeszcze wtedy, nie wiedziałam, że taki zawód istnieje. Po przeczytaniu wymagań i poszukiwanych umiejętności stwierdziłam, że wszystkie umiejętności z listy posiadam! Większość z nich nauczyłam się samodzielnie, podczas działań w network marketingu. Decyzja mogła być tylko jedna – chcę iść w tym kierunku i zostać Wirtualną Asystentką 🙂
Ps. Wysłałam wtedy swoją ofertę i do dzisiaj współpracujemy ze sobą 😉